Bilety DUA-Efekt M warsztat FŁ 6-9 lat - Łódź, 23 marca 10:00

Bilety na DUA-Efekt M warsztat FŁ 6-9 lat

Adres wydarzenia :

Sala Kameralna Łódź
Narutowicza 20/22
Łódź

Sobota 23 marca 10:00
Sprzedaż online kończy się : 23-03-2019 08:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Czy wiesz co to jest muzyczne bicie serca? Co jest ważniejsze - rytm czy melodia? Czy rozpoznasz jeden z najsłynniejszych hitów muzyki klasycznej? A może zgadniesz kto był jej autorem? 
Na warsztatach muzyczno - ruchowych nauczymy się jednej z najsłynniejszych melodii muzyki klasycznej. Zajrzymy kompozytorowi w partyturę, wcielimy się w rolę muzyka, a nastęnie zobaczymy jakie zadania stoją przed dyrygentem. Przyjdź i sprawdź czy jesteś muzycznym geniuszem?! ...... lub Przyjdź i sprawdź czym jest efekt M! :P
Prowadzenie: Agata Kawełczyk
 
Zapraszamy studentów w wieku 6-9 lat.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN